Portfolio

Zobacz efekty naszej pracy

Pokaż wszystkoicon
Wszystko
Wnętrza
Architektura
Animacja
Produkt
VR i wizualizacja interaktywna
icon
icon
Jesteśmy kreatywną drużyną o wielu talentach, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.
Specjalizujemy się w statycznych i interaktywnych wizualizacjach trójwymiarowych dla różnych branż. Tworzymy złożone animacje 3D, zajmujemy się również kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, wykonywaniem przemyślanych koncepcji architektoniczno-urbanistycznych oraz aplikacji rzeczywistości wirtualnej. Obrazujemy wizje - od tych najprostszych po niezwykle rozbudowane, oryginalne i nietypowe, które opowiadają historię, wyjaśniają i przekonują odbiorców.

Dynamika branży sprawia, że ciągle się rozwijamy, a otwarte głowy pozwalają nam spojrzeć na potrzeby klientów, doceniających naszą elastyczność, z wielu różnych perspektyw.

Nasza oferta jest niezwykle szeroka, więc jeśli nie znalazłeś w niej tego czego szukasz, koniecznie się do nas odezwij. Chętnie poznamy Twoje potrzeby i zrealizujemy Twój pomysł.
O nas - slider 1O nas - slider 1O nas - slider 1O nas - slider 1O nas - slider 1O nas - slider 1
Referencje
Systra
Systra
Mieliśmy przyjemność pracy z firmą Lemonade Studio przy okazji realizacji złożonego projektu architektonicznego. (...) Firma wykazała się dużą wiedzą w temacie opracowywania wizualizacji oraz animacji, wyczuciem estetyki oraz dbałością o detale.
Bartosz Szczucki Kierownik projektu
Bio Energy Group
Bio Energy Group
(...) Kreatywność oraz świetna analiza potrzeb wielokrotnie pozwalała na bardzo szybkie zrozumienie naszych oczekiwań do co zamierzonego efektu, a to znacząco oszczędzało czas realizacji zlecenia.
Marcin Podsiadło Prezes Zarządu
DHI Polska Sp. z o.o.
DHI Polska Sp. z o.o.
Szczególnie doceniamy pomysłowość ekipy Lemonade Studio, stawianie dużego nacisku na jakość oraz stały, bezproblemowy kontakt na każdym etapie realizacji - od pomocy w przygotowaniu scenariusza, poprzez modelowanie do finalnej postprodukcji.
Waldemar Mlaś Dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży
Savio Gaming
Savio Gaming
(...) Po tej realizacji w pełni możemy stwierdzić, że profesjonalizm, elastyczność, kreatywność i kompleksowość są wyznacznikami tej firmy. Dzięki ich zaangażowaniu i podejściu do klienta mogliśmy być spokojni o jakość wykonanej przez nich pracy, a efekty przerosły nasze oczekiwania.
Krzysztof Złamaniec Senior Product Manager
Kraśnik
Kraśnik
(...) Są to osoby oddane swojej pracy i realizowanym projektom, którzy wkładają w nie nie tylko swoje umiejętności i doświadczenie, ale również serce.
Piotr Janczarek Zastępca Burmistrza
Gmina Lubaczów
Gmina Lubaczów
Firma wykazała się profesjonalnym podejście do projektu i ogromnym zaangażowaniem. Drobiazgowe opracowanie materiałów źródłowych, które było częścią usługi wykonania animacji 3D pozwoliło na osiągnięcie zakładanego celu projektu.
Wiesław Kapel Wójt
Spiroflex
Spiroflex
Współpraca przebiegała bardzo płynnie, a firma wykazała się dużą kreatywnością, rzetelnością i dbałością o szczegóły. Biorąc pod uwagę bardzo pozytywne doświadczenia, przyjemny i rzeczowy kontakt, współpraca z pewnością zostanie utrzymana w dłuższej przyszłości.
Bartłomiej Bauer Dyrektor ds. Rozwoju Produkcji
RTIP
RTIP
Jakość wykonywanych przez zespół projektów idzie w parze z partnerskim i elastycznym podejściem do klienta, co bezpośrednio przekłada się na atmosferę, jak i efekty pracy.
Tadeusz Płodzień Prezes Zarządu
Uniter
Uniter
Najlepsi specjaliści w Rzeszowie. Gorąco polecam.
Andrzej Walc CEO
Oranżada Kąkolewnicka
Oranżada Kąkolewnicka
"LEMONY" według mnie najlepsi !!! Fantastyczni ludzie, genialne pomysły, profesjonalizm w 100%! Zawsze można liczyć na fachową pomoc. Bardzo, ale to bardzo polecam !!!
Dorota Jędruszczak Współwłaściciel
Husspol
Husspol
Indywidualne podejście i kontakt 24/7 to kolejne pozytywy naszej kooperacji, dzięki czemu każda napotkana wątpliwość, czy problem zostawały natychmiast rozwiane i zamieniały się w kolejne koncepcje i wizualizacje.
Adrian Majewski Właściciel
KM Music
KM Music
W pełni profesjonalne podejście do projektu. Zaangażowanie, cierpliwość i rzetelność w stosunku do klienta.
Kamila Wegner Office & Booking Manager
Melex
Melex
Współpraca z zespołem przebiegała wzorowo. Spot był wykonany szybko, sprawnie i w terminie. Grafik wykonujący projekt 3D wykazał się elastycznością działania, dużym poczuciem estetyki, kreatywnością i profesjonalizmem.
Dariusz Gujda Wiceprezes Zarządu
iconiconicon
iconiconicon

Lemonade Vision Trade Show Tour 2018-19

W ciągu 14 miesięcy odwiedziliśmy 6 wyjątkowych imprez targowych w Stanach Zjednoczonych i Japonii, poszerzając horyzonty marki Lemonade Vision oraz dzieląc się naszą pasją i codziennym wysiłkiem wkładanym w jej rozwój. Zapraszamy was na stronę, na której znajdziecie uporządkowane news'y, filmy i zdjęcia podsumowujące nasze targowe przygody.
Trade Show - slider 1Trade Show - slider 1Trade Show - slider 1Trade Show - slider 1Trade Show - slider 1Trade Show - slider 1Trade Show - slider 1Trade Show - slider 1Trade Show - slider 1Trade Show - slider 1
Trade Show - slider 2Trade Show - slider 2Trade Show - slider 2Trade Show - slider 2Trade Show - slider 2Trade Show - slider 2Trade Show - slider 2Trade Show - slider 2Trade Show - slider 2Trade Show - slider 2
Trade Show - slider 3Trade Show - slider 3Trade Show - slider 3Trade Show - slider 3Trade Show - slider 3Trade Show - slider 3Trade Show - slider 3Trade Show - slider 3Trade Show - slider 3
Trade Show - slider 4Trade Show - slider 4Trade Show - slider 4Trade Show - slider 4Trade Show - slider 4Trade Show - slider 4Trade Show - slider 4Trade Show - slider 4Trade Show - slider 4Trade Show - slider 4

Skontaktuj się z nami

Marcin Wójtowicz
Marcin Wójtowicz
Właściciel, Kierownik projektu
Grzegorz Piaszczyński
Grzegorz Piaszczyński
Dyrektor artystyczny, Grafik 3D
Adres biura:
Lemonade Studio
ul. Krajobrazowa 13/2,
35-119 Rzeszów,
POLAND
Otwórz na Mapach Google

Nie krępuj się, napisz do nas!

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Nie krępuj się, napisz do nas!
icon