Przyczepa GPT 3 AXIOM

 

GPT 3 to wysokiej klasy przyczepa transportowa przeznaczona dla szybowców GP 14 VELO i GP 15 JETA. Stanowi bardzo atrakcyjne, komplementarne wyposażenie szybowca, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Jej unikalna konstrukcja umożliwia łatwe i wygodne, równoległe składowanie oraz bezproblemowy montaż jednego kadłuba i dwóch zestawów skrzydeł (13,5 + 15 m). 

 

Przygotowaliśmy zapowiedź produktu w postaci animacji 3D oraz interaktywną prezentację 3D, która będzie częścią przyszłej strony internetowej (również stworzonej przez nasze studio).

 

Celem animacji 3D było zwrócenie uwagi na kluczowe cechy przyczepy, takie jak atrakcyjny design, lekka konstrukcja i zaawansowana aerodynamika. Prezentacja z kolei pozwoliła użytkownikom swobodnie obracać się wokół produktu, zmieniać kolor nadwozia, włączać światła i porównać jego wielkość z samochodem i kierowcą, a wszystko to w czasie rzeczywistym przy użyciu przeglądarki internetowej.

 

   

 

 

 

Referencje

"Lemonade team to jeden z najzdolniejszych, kreatywnych i niezwykle zgranych zespołów z jakimi miałam zaszczyt współpracować! Praca z Nimi to czysta przyjemność - problemy istnieją tylko po to, by je rozwiązywać i to natychmiast (czysta abstrakcja). Najwyższy poziom oddania sprawie: nowatorska koncepcja, konsekwencja w realizacji, świetna organizacja pracy. Chylę czoła!"

Ewa Peszke

Marketing manager

      

Zobacz również

Pokaż więcej projektów
+
Pokaż więcej projektów
+
Pokaż więcej projektów
+
icon
icon

Skontaktuj się z nami

Marcin Wójtowicz
Marcin Wójtowicz
Właściciel, Kierownik projektu
Grzegorz Piaszczyński
Grzegorz Piaszczyński
Dyrektor artystyczny, Grafik 3D
Adres biura:
Lemonade Studio
ul. Krajobrazowa 13/2,
35-119 Rzeszów,
POLAND
Otwórz na Mapach Google

Nie krępuj się, napisz do nas!

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Nie krępuj się, napisz do nas!
icon