DHI

 

 

 

Firma DHI zajmuje się szeroko rozumianą gospodarką wodną.

 
W ramach wieloletniej współpracy, która wciąż trwa, opracowaliśmy szereg animacji 3D typu explainer, wypracowując charakterystyczny dla marki styl.
 
Rolą każdej z nich była prezentacja rezultatów projektów realizowanych przez DHI w wybranych miastach (takich jak Toruń, Wrocław, Kołobrzeg, Tarnów, Katowice, Kalisz, czy fikcyjne miasto IFAT). Każdy z nich dotyczył wdrożenia narzędzi wspierających nadzór nad funkcjonowaniem sieci kanalizacyjnej oraz planami jej rozbudowy.
 
Firma DHI odpowiedzialna była za dostawę narzędzi informatycznych oraz ich wdrożenie. Otrzymane narzędzia i przeprowadzoną kampanię pomiarową sieci kanalizacyjnej/wodnościekowej wykorzystano do budowy i kalibracji modelu hydraulicznego. Model ten pozwala na symulację pracy sieci kanalizacyjnej oraz analizowanie potencjalnych miejsc podtopień miejskich, co jest kluczowe przy planowaniu przyszłych inwestycji.
 
Nasze animowane prezentacje podsumowują zrealizowane projekty dla każdego z wybranych miast, skupiając się na charakterystycznych dla nich elementach.
 
Poniżej przedstawiamy krótką kompilację wybranych scen wykorzystanych w tych produkcjach.
 
 

 
Produkcją zajęliśmy się kompleksowo. wykonując prace koncepcyjne, modelowanie 3D, animację, rendering oraz postprodukcję.
 

 
Wybrane modele 3D, pełniące rolę klocków, z których konstruowaliśmy miasta.
 

 

 

 

CLIENT TESTIMONIALS

"Szczególnie doceniamy pomysłowość ekipy Lemonade Studio, stawianie dużego nacisku na jakość oraz stały, bezproblemowy kontakt na każdym etapie realizacji - od pomocy w przygotowaniu scenariusza, poprzez modelowanie do finalnej postprodukcji."

Waldemar Mlaś

Dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży

 

 

 

Zobacz również

Pokaż więcej projektów
+
Pokaż więcej projektów
+
Pokaż więcej projektów
+
icon
icon

Skontaktuj się z nami

Marcin Wójtowicz
Marcin Wójtowicz
Właściciel, Kierownik projektu
Grzegorz Piaszczyński
Grzegorz Piaszczyński
Dyrektor artystyczny, Grafik 3D
Adres biura:
Lemonade Studio
ul. Krajobrazowa 13/2,
35-119 Rzeszów,
POLAND
Otwórz na Mapach Google

Nie krępuj się, napisz do nas!

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!
Nie krępuj się, napisz do nas!
icon